S.S.S.-Destek Sayfası – Oynayukle.com

Sıkça Sorulan Sorular ve Destek Sayfamız…

Sitemizden indirmiş olduğunuz oyunların tüm hakları oyunların üretici firmalarına aittir, oyun indiren herkes tüm hakları kabul etmiş olurlar. Bu sayfada sitemizden demo oyun nasıl indirilir ve indirilen oyunlar nasıl kurulur öğrenebileceksiniz. Sizlerden gelen sorulara göre hazırladığınız Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan aynı zamanda destek vermeye başlıyoruz. Demo oyunlar indirme hakkında bilmedikleriniz ve tüm oyunların destek bölümlerine kadar burada sizlerin sayesinde yer alacaktır. Oyun kıyaslamaları ve oyunların arasındaki farkların dahi hepsini sizlere SSS sayfamızda sunacağız. Öncelikle oyun indirme hakkında yaşanan sorunları ve oyunu yüklerken ki karşınıza çıkan sorunlara buradan yanıt vereceğiz.

www.oynayukle.com’dan Nasıl Oyun İndirilir?

Sitemizde indirmek istediğiniz oyunu site içi aramadanda faydalanarak adını yazarak bulunuz, ardından sayfa içerisinde yer alan ”Oyunu İndir” butonuna tıklıyoruz. Oyun indirme işlemi başlar ve oyunun dosya boyutuna göre indirme süreside değişir. Oyunu indirme işlemi belittiğimiz butuna siz tıklamadan asla başlamaz ve sizin onayınız olmadan indirme veya herhangi bir işlem başlamaz.

Oyun Kurulumu Nasıl Yapılır?

Oynayukle.com sitemizden indirmiş olduğunuz oyunların genelinin kurulum dosyaları .exe dosyalarından oluşmaktadır. Oyun indirme işlemi bittekken hemen sonra inen .rar uzantılı dosyayı masaüstüne çıkartınız. Çıkarttığınız dosyalar içerisinde oyuna ait kurulum setup dosyasını çalıştırınız ve işlemi tamalayarak oyun kurulumu bitiriyor ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun Nasıl Kaldırılır?

Bilgisayarınıza yüklediğiniz oyunu oynadıktan ve sıkıldıktan sonra silmek isteniz ama masaüstündeki kısayol simgesini silerek tamamen silindiğini zannetmeyiniz. Oyunu silmek için iki seçenek bulunuyor ama ilk söyleyecek her zaman geçerlidir, ikincisi ise bazı oyunlarda ekstra özellik olarak yer alıyor. İlk yol kesin çözüm olan başlat, denetim masası, program ve özellikler simgesine tıklayınız ve açılan sayfada silmek istediğiniz oyunu bulunuz. Oyunun üzerine sağ tıklayın ve kaldır seçeneğine tıkladıktan sonra kaldırma işlemi başlatılacaktır. İkinci alternatif yol ise ; Başlat, tüm programlar sekmesine tıklayın ve açılan program arasında silmek istediğiniz oyunun içerisinde eğer varsa Uninstall dosyasını çalıştırdığınız kaldırma işlemi başlayacaktır. Bu iki yöntemde oyunları tamamen bilgisayarınızdan kolayca kaldırabilirsiniz.

Korsan Yada Kötü Amaçlı Yazılım Nedir?

Bazı oyunlar içerisine oyun fimaları tarafından yerleştirilen programlar ve reklamlar yer almaktadır, bunları yüklememenizi ve oyun yüklerken seçenekler tiklerini kaldırmanızı öneririz. Arama motoru değiştiren yazılımlar ve bilgisayarınızda görmek istemidiğiniz bir çok programı siz istemeden yüklenmişte olabiliyor, bazende bilgisayarınızın işletim sistemine zarar verilecek boyutlara ulaşabiliyorlar.

Korsan ve Kötü Amaçlı Yazılımlardan Nasıl Kurtulacağız?

Sitemize fark ettiğimiz butür indirme dosyalarına hızlıca müdehale edip kaldırıyor ve kesinlikle yer vermemeye özen gösteriyoruz. Üstte belirttiğimiz Korsan ya da kötü amaçlı yazılımlar bazen siz farkında olmadan yüklenir ve kurtulmak adeta bir çok oyun severi çileden çıkartabiliyor. Pro Antivirüs programız yoksa ve kaliteli tarama programız yoksa çok kolay sitenize bulaşan trojenleri kaldırmak zor gözüksede size önerecek olduğumuz bu program bilgisayarınızı kurtarabilecektir. Ördeğimiz program ise tamamen ücretsiz olan ”Adwcleaner” kötü amaçlı yazılım ve trojen temizleme programıdır. Google’de kolayca bulabilir ve ücretsiz kurma kullanma seçenekleri ile size çok yardımcı olmaktadır.

Reklamlar Sizi Rahatsız Ediyor Mu?

Sitemizde yer alan sponsor reklamlarının hiç bir zararı yoktur ve siz tıklamadığınız sürece herhangi bir işlem yapmazlar. Reklam alanları sizin görüş alanınızı veya herhangi bir sebepten dolayı sizi rahatsız ediyorsa lütfen bizlere iletişim kısmından ulaşınız.

Oyunlar Ücretli Mi?

Sitemizden oyun indirmek için tıkladığınız oyunun sayfasındaki özelliklere dikkat etmelisiniz. Ücretsiz oyunlar sayfasının tamamında ‘Ücretsiz Kurulum Dosyası’ yazmaktadır. Ücretli olan oyunlarda ise ‘Ücretli’ yazmaktadır. Bu kısımlara dikkat ettiğiniz sürece her hangi başka sorun ile karşılaşmayacaksınız.

Oyunların Sistem Gereksinimleri ve Videoları Gerçek Mi?

Her oyunun kendine özel sistem gereksinimleri ve tanıtım videoları vardır ve sitemizde yer almaktadır. Sitemiz içerisindeki tüm özellikler oyunların kendine has ve kendi bilgilerinden alınmaktadır. Bütün sistem özellikleri ve videoları gerçek olup, demo oyunlarda da aynı olduğu gibi sunulmaktadır.

İstek ve Dileklerinizin yanı sıra şikayetlerinizi bize buradan bildiniz!

www.oynayukle.com
Oyun İndirme Sitesi.

En Popüler Oyunlar
 • Lipton Akıllı Çay Bardağı Lipton Akıllı Çay Bardağı

  Lipton Akıllı Çay Bardağı sizleri çok eğlendirecek! Her yaştan oyun severler için sitemizde...

 • City Car Driving City Car Driving

  City Car Driving oyunu ile inanılmaz gerçekçi araba sürüş eğitimi! City Car Driving, düny...

 • Bau Simulator 2012 Bau Simulator 2012

  Simülasyon oyunu severler tarafından oldukça ilgi çeken Bau Simulator 2012 oyunun içerisinde...

 • BeamNG Drive BeamNG Drive

  BeamNG Drive araba parçalama simülasyonu! Oyun severler için sitemizde yer verdiğimiz bu mü...

 • Construction Simulator 2012 Construction Simulator 2012

  Simülasyon oyunları arasında bu yılda en çok ilgi gören oyunlar arasında yer alan bir oyunum...

 • GTA San Andreas – Real Cars 2 GTA San Andreas – Real Cars 2

  Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan Gta San Andreas oyunu artık hemen, hemen tüm ...

 • Gta Recep İvedik Yaması Gta Recep İvedik Yaması

  Gta 4 Recep ivedik yaması ile daha eğlenceli Gta 4 oyunu oynayacaksınız. Gta oyunlarının en ...

 • Gta San Andreas Gta San Andreas

  Gta San Andreas oyunu ile heyecan kaldığı yerden devam ediyor! Dünyanın en sevilen ve en sı...

 • OMSI The Omnibus Simulator OMSI The Omnibus Simulator

  Otobüs sürme oyunu severler tarafından çok sevilen bu oyunun içerisinde zamanın en heyecanlı...

 • Digger Simulator Digger Simulator

  Digger Simulator oyunu ile gerçekçi bir oyun oynamaya sizi davet ediyoruz! Simülasyon oyunu...

 • John Deere Drive Green John Deere Drive Green

  John Deere Drive Green oyunu ile dünyanın en kral traktör sürme simülasyon oyunu oynama he...

 • Bagger Simulator 2011 Bagger Simulator 2011

  Simülasyon oyunu seveler Bagger Simulator 2011 bu oyuna bayılacaklar! Bagger Simulator 2011...

 • City Car Driving 1.2.4 City Car Driving 1.2.4

  City Car Driving oyunlarının en iyi versiyonu sizlerde oynayın! Günümüzde dünyanın en iyi o...

 • City Bus Simulator 2010 City Bus Simulator 2010

  City Bus Simulator 2010 oyunu müthiş otobüs sürme deneyimi yaşayın! Oyun dünyasında birbiri...

 • Gta Vice City Gta Vice City

  Gta Vice City şimdi daha eğlenceli görüntü kalitesiyle sizlere sunuyoruz! Son zamanların ha...

 • Sponsorlar